29 Ocak 2014

Vodafone Mağdur Ediyor

Hattım üzerinde bulunan kontratın bir önceki faturamın ödenmemesinden dolayı iptal edilmesi ve bana yüklü bir ödeme yaptırılması ki ödeme süresinin 70 iş günü geçmemesine rağmen kontratım iptal edildi. Vodafone'a bunun hakkında şikayette bulundum şikayetimin sonuçlanması için yasal sürenin 15 gün olması rağmen 6 ayı geçkin süredir sonuçlanmadı ve sonuçlanmadığı için hattımı iptal edemedim. İptal talebinde bulundum fakat 6 aydır kullanmadığım hattıma fatura düzenlendi ve müşteri hizmetleriyle defalarca konuştum borcumu ödememem gerektiği söylendi ama Vodafone benim borcumdan dolayı yasal takip başlattı ve beni yeniden mağdur ettiler. Bir an önce bu durumun çözümlenmesini istiyorum artık.

Can 147 Okunma

Cevaplar

 • Can'ın Teşekkür Mesajı15 Şubat 2014

  Şikayetim ile ilgilendiğiniz ve beni mağdur durumdan kurtardığınız için teşekkür ederim.

 • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.12.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Can02 Şubat 2014

  Umarım şikayetim bu sefer çözümlenir.

 • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön