23 Ağustos 2013 #1972877

Vodafone Mağdur Edildim!

22.12. 2012 tarihinde GSM hattıma bağlı olarak İphone 5 aldım. Yedi ay fatura ödedikten sonra 18. 07. 2013 tarihinde taahhütten çıkmayı talep ettim. Daha önceden yaptığım gibi yedi ay ödenen tutarın düştükten sonra kalan miktarını aracı olan firmalara bu tutar ortalama olarak 1450 TL ödenecekti.


Telefon ücretinin 1450 TL civarında gelecekken ilgili operatör tarafından 2997 TL ücret çıkarıldı. Her türlü itirazıma karşın bana dönmediler ve şu anda hattımı görüşmelere kapattılar. İlgili firmadan şikayetçiyim. İlgili firmayı 10'larca kez aradım mağduriyetimi giderin diye ancak hiçbir şekilde ilgilenmediler. Ben 1500 TL'yi ödemeye hazır olduğumu belirttim. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Tuğrul 162 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,iletişim bilgilerinizde yeralan numaranız üzerinden yapılan geri dönüşte meşgul olmanız nedeni ile bilgi aktarımı sağlanılamamıştır.İncelemeye yönelik detaylar şikayetvar.com iletişim bilgilerinizde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Tuğrul17 Eylül 2013

    Neden tarAfıma daha dönüş yapılmadı

  • Vodafone Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön