30 Eylül 2013

Vodafone Mağaza Çalışanı Yüzünden Fazla Para Ödedim!

1960901 Nolu şikayetimde belirttiğim gibi Vodafone Cepa mağazası görevlisinin IPad data hattına paket belirlememesi nedeniyle ki ben 4gb aylık 29 TL paket tanımlamasını istemiştim. Bir miktar 70 TL civarında fazla para ödedim. Vodafone yetkilisi bunun hattıma kesilen ileri tarihteki faturalardan kesileceğini bildirdi fakat ben bu hattı kapattım.

Kapatmama ve 2 aydır kullanmamama rağmen yine ekstremde 5.90 TL ücret kesintisi gördüm. Yukarıda bahsi geçen miktarı kredi kartıma iade etmelerini talep ediyorum. Kapalı olan bir hat için benden ücret almalarının yasal dayanağı nedir bunu da açıklasınlar.

Ücret ve zaman kaybım için de bana hattı satan kişi hakkında ve Vodafone Cepa mağaza sorumlusu hakkında müşteriyi yanıltmak veya konuya dahil başka suçlardan suç duyurusunda bulunacağım.

Sefa 99 Okunma

Cevaplar

 • Sefa03 Ekim 2013

  Asla tavsiye etmiyorum. Her tanıdığıma bu olayı anlatıp onları Turkcell'e yönlendiriyorum.

 • Sefa02 Ekim 2013

  Nereye faks çekeceğimi de yazsaydınız iyi olurdu, Müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiğiniz buradan belli.

 • Sefa30 Eylül 2013

  Kullanıma açtırma gibi bir durum yok. Ankamall mağazasına kapatma başvurusunda bulundum. Neden kapatılmadı? Şimdi tekrardan bir cep şubesine uğramam gerekecek. Zaman kaybının hesabını kim verecek bilmiyorum. Bu hafta içinde bu bilgileri tarafınıza ileteceğim. Lütfen sizde daha fazla zaman kaybı yaratmamak adına, çünkü lüzumsuz bir hatayla uğraşmaktan daha önemli işlerim var, 2 işgünü içersinde parayı hesaba iade edin.

 • Vodafone Temsilcisi30 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz,  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 543748**** numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 07.08.2013 tarihinde hattınıza Vodafone Cep Merkezimiz tarafından iptal talebi verildiği görülmüştür. 13.08.2013 tarihinde Müşteri Hizmetlerimiz tarafından hattınızın tekrar kullanıma açtırmış olduğunuz tespit edilmiştir.Hattnızın yeni abonelik olması nedenı ile iptal edilmediği sürece ilk 12 ay devlete ödenen vergi kalemlerinizin yansımaya devam edeceğinin bilgisini iletmek isteriz. Tarafınıza iade edilen tutarın hesabınıza iadesinin gercekleştirilebilmesi için ekte belirtilen evrakları tarafımıza fax olarak göndermeniz gerektiği bilgisini paylaşmak isteriz.Normal süreçte hattınızın aktif olması nedeni ile tarafınıza iade edilen tutar çıkacak olan faturalardan düşmeye devam edecektir.  Banka bilgilerini içeren imzalı dilekçe (banka adı, şube ismi, banka hesap numarası, hesap sahibi ismi, iban numarası ) Kredi kartı olmamalıdır. Kimlik fotokopisi Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön