09 Mayıs 2013 #1788734

Vodafone Maddi Manevi Mağdur Etti!

Telefonun evde ve işyerinde çekmemesi nedeniyle bir ay önce vodafone a taşıdım. O günden itibaren beni arayanların büyük çoğunluğu Vodafone'a kayıtlı böyle bir numara yoktur diye mesaj alıyormuş 3-4 aramadan sonra bana ulaşabildiklerini söylediler. bu konuyla ilgili 542 nolu telefonu 4 kez arayıp durumumu söylememe rağmen her seferinde yok aktarma iptal edilmesi lazım yok problem telefonunuzda diyerek geçiştirdiler.


Birkaç kez telefon değiştirmeme ve her seferinde aktarmaları iptal etmeme rağmen sonuç değişmedi.. Bu sürede sattığım evimin parasını karşı taraf bana ulaşamadığı için alamadım ve satış iptal oldu. Vodafone beni maddi ve manevi mağdur etti.

Hacı 59 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili tanımlamalarda sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak ister,farklı cihazda deneme sağlandıktan sonra sorunun devamı halinde simkart değişikliği için Vodafone cep merkezlerimizden yardım almanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön