Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Vodafone Lütfen 340 TL'ye Yükselen Faturam Konusunda Yardım İstiyorum

profile
15 Ocak
364

31.12.2022 tarihinde uzunca bir süre faturalı olarak kullandığım hattımın taahhüdü sona erdi ve faturasız hatta çevirerek aynı numaramı kullanmaya devam ettim. Tarifemle alakalı olarak 31.12.2022 tarihinde müşteri hizmetleri tarafından arandım ve hattım o gün kullanıma kapandı. Ancak son faturam tarafıma 340,97 TL olarak yansıtılmış ve 16 Aralık sonrasında 250 TL'lik bir internet kullanımı aşımında bulunduğum açıklaması yapılıyor! Evimde sürekli Wi-Fi kullanan ve sıklıkla kalan kullanımlarını kontrol eden bir insanım ve böyle bir aşım olmadı. Kaldı ki olsa dahi nasıl oluyor da bir bilgilendirme mesajı dahi gelmiyor. Tarafıma gelen tek bilgilendirme mesajı 24.12.2022'de faturamın 150 TL'ye ulaşmış olduğu yönünde. Bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum. 150 TL ile 340 TL arasında dağlar kadar fark var.

Vodafone Lütfen 340 TL'ye Yükselen Faturam Konusunda Yardım İstiyorum
Vodafone Logo
15 Ocak 22:07
Merve
17 Ocak 14:15
Vodafone Lütfen 340 TL'ye Yükselen Faturam Konusunda Yardım İstiyorum

Konu ile alakalı dönüş bekliyorum. İki gündür sadece 0 saniye ve 1 saniye çaldırılan telefonlar alıyorum müşteri hizmetlerinizden.

Merve
18 Ocak 17:12

Numaramı faturasız olarak dahi bu operatörü kullanmayacağım, böylesi müşteri memnuniyetine önem vermeyen, son faturasını normal tutarın 4 katı olarak yansıtan operatörü tüm aile olarak bırakacağız. Tarafıma tek bir dönüş ve açıklama yapılmadı.

Vodafone Logo
19 Ocak 09:18

Benzer Şikayetler

Vodafone +441 Li Numaralar Dan Gelen Mesajlar

profile
1 gün önce
71

+44 ile gelen mesajları engelleyemiyorum. Buna bir çözüm bulunmalı artık. Günde en az 20 mesaj alıyorum. Ben engelledikçe başka numaradan mesaj geliyor. Sürekli mesajlar devam ediyor. Vodafone yetkililerinin çözümüne bırakıyorum artık, ben uğraşamıyorum bıktırdılar inanın ki

Vodafone +44 Numaralı Mesajlar

profile
1 hafta önce
148

+44 ile başlayan numaralardan sürekli mesajlar geliyor şunu kazandınız bunu kazandınız Bonus bilmem ne... Engelledikçe gelmeye devam ediyor yok mu bunun çözümü? Sıkılmaya başladım artık. Yetkililer çözün lütfen sorunumu.,... Tunca K********* 0533*****74..."".

Vodafone +44 Numaralı Mesajlar

Vodafone Yeni Gelen Müşterileri Öncelikli, Eskilere Güle Güle Diyen Firma

profile
1 hafta önce
110

Yıllardır Vodafone müşterisiyim. Kendilerinde bir adet faturalı bir adet faturasız 2 hattım mevcut. Kullandığım faturalı hattın sözleşmesi 1 ay sonra bitecekmiş ve geçen sene kampanya için arayıp bana çok uygun bir tarife teklif etmişlerdi. Kabul etmiştim ve çok memnun olarak kullanıyordum. Şu an be...

3

Vodafone +44 İle Başlayan Mesajlar

profile
3 hafta önce
133

+44 12... İle başlayan numaralardan sürekli Bonus mesajları geliyor, ben engelledikçe farklı numaralardan devam ediyor artık bıktım. Sonu gelmiyor bu mesajların bir an önce çözüm bulunmalı müşteri hizmetleri de bir şey yapmıyor tamamen saçmalık şikayetçiyim.

Vodafone Haksız Yere Zorla Faturama Aşım Paketi Ödettiriyor

profile
22 Ağustos
105

Yazlığa gittiğimizden dolayı mobil veri ile işlemlerimi görüyorum. Geçen ay internetim bittiğinde ücretsiz 25 MB bir paket geldi. Bunu gördüğüm gibi internetimi kapattım ve ne olur ne olmaz diye sık kullandığım uygulamaların mobil veri erişimini kapattım. Buna rağmen bana sürekli olarak 500mb eklend...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Vodafone Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 18 sa
Benzer Şikayet Yaz