22 Mayıs 2013

Vodafone Liralarımı Aldılar!

21 mayıs salı günü Kastamonu-Taşköprü yolunda sadece 1 dakika boyunca ki muhtemelen daha kısa sürede olabilir internete girerek bir sayfayı yeniledim ve sonucunda 6 lira ödeme yapıldığı bilgisi geldi. 1 dakikadan daha kısa süre boyunca internette kalarak bu miktarı ödemek pek mantıklı gelmiyor. Ayrıca reklama gelince sözde Türkiye nin neredeyse tamamında çekiyor fakat Kastamonu nun hiçbir köyünde çekmiyor, iş dolayısıyla 3 kişi geziyoruz diğer operatörler çekerken Vodafone' da tık yok.

Seydi 25 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden 506700****numaralı hattınızda gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.Yapmış olduğunuz bağlantılara istinaden ücretlendirildiğiniz tespit edilmiş olup,sorun bulunmamaktadır.Şebeke probleminize yönelik inceleme başlatılabilmesi için bulunduğunuz bölgenin açık adres bilgilerini tarafımıza iletmeniz durumunda inceleme başlatılabileceğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön