20 Haziran 2013

Vodafone Lira Transferi Yapamadım!

Lira transfer etmek için mevcut internet üzerinden kredi kartı ile hattıma lira yükledim. Ancak mevcut aboneliğimin 3 ayı geçmediği için sistem liranın transfer edilemeyeceği uyarısını verdi.


Konu hakkında müşteri temsilcisi ile görüşme neticesinde yüklediğim liranın transfer edilemeyeceğini söyledi. Bunun üzerine liramın iadesini talep ettim.Böyle bir uygulamanın olamayacağını Vodafone sözleşmesini kabul ettiğimi ve hakkınızı tüketici mahkemesine başvurun diye akıl verdi.

Taner 26 Okunma

Cevaplar

 • Taner24 Haziran 2013

  sorun çok çözüm yok.Müşteri memnuniyeti sıfır

 • Taner20 Haziran 2013

  Mevcut uygulamanızın gerekliği nedir? O halde yüklediğim tutarı iade ediniz neden iade edilmiyor? Budamı mevcut uygulamanız

 • Vodafone Temsilcisi20 Haziran 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,Abonelik tarihinden itibaren ilk 3 ayı (90 gün) dolmamış abonelerimiz mevcut uygulama gereği transfer işlemi gerçekleştirememektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi20 Haziran 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön