17 Eylül 2013 #2015278

Vodafone Lira Düşüşü Konusunda Hiçbir Şey Yapmıyor!

İnternet paketimin 100 de 100 dolduğunu 6 TL'lik liram aldıktan sonra sms'le bildirildim. Yani sms geç geldi.15.09.2013 tarihinde 30 TL'lik lira yüklemesi yaptım fakat otomatik internet güncellemesi yapılmadığı için 26 TL lira düşüşü oldu.


16.09.2013 tarihinde 00.22 saatinde Vodafone müşteri hizmetlerinde S. Hanım ile görüştüm fakat hiçbir şeyin yapılamayacağını söyledi. Gerekli düzeltmelerin yapılmasını ve 32 TL'lik liranın tarafıma tekrar yüklenmesini rica ederim.

İpek 24 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlandığında kampanyadan verilen internet opsiyonunun bittiğine dair tarafınıza bilgilendirme mesajı gönderildiği tespit edlimiştir. İnternet opsiyonunuzun yenilenmeme sebebi ise opsiyon 30 günlük süresini doldurmadığı için olmamıştır. 2013-09-22 13:56 tarihten sonraki yüklemelerinizde geçerli olucağı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • İpek22 Eylül 2013

    Şikayetim hala sonuçlanmadı kontrol eder misiniz lütfen çok yavaş ilerliyor çözüm süreci.

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön