18 Mart 2013 #1690962

Vodafone Kurumsallıktan Çok Uzak!

1)Ben ve arkadaşlarımın en az 10 defa alınan şebeke kapsamı şikayeti kaydı üzerine verilen cevap 'o bölgede herhangi bir sıkıntı yok'.Türkçesi;hepiniz asılsız şikayette bulunuyorsunuz'.


2)Şikayet belirtirken 3 defa suratımıza telefon kapatılıyor.kasıt aramak istemiyorum ama durum bu.


3) Limitli tarifemde belirtilen miktarı aşmadığım halde 25 olan tarifeme her ay 32 lira 35 olan tarifeme ise 47 lira yansıtıldı.yanlışlık olmuş diğer ay 20 lira indirim yansıyacak dediler daha eski faturaları da inceleyin dediğimde gelen mesaj;ücretlendirme normal. Şaka gibi kabul edilebilir durum değil. İvedilikle yetkili benim diyen call center elemanı ile değil gerçekten yetkili olan biri ile görüşmek istiyorum!

Uğur 25 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden yapılan kontrollerde, kapsama alanı şikayetiniz için şebeke iyileştirme çalışmaları kapsamında değerlendirmeye alındığı bilgisinin mevcut olduğunu paylaşmak isteriz. Ücretlendirmenizin tarifenize uygun gerçekleştiği ancak 21.02.2013 tarihinde tarafınızdan gerçekleşen anlık tarife değişikliği neticesinde çift toplu süre ücreti yansıdığı görülmüştür. Kullanmakta olduğunuz tarifenizde aylık sabit ücret uygulaması bulunması sebebi ile tarife değişikliklerinde (geçiş yaptığınız tarifenin anlık başlaması durumunda) ilk aya mahsus hem yeni tarifenizin (kullanılan gün kadar yansıyacak) hem de eski tarifenizin (tamamı yansıyacak) sabit ücreti olmak üzere faturanıza iki adet sabit ücret yansıdığı bilgisini paylaşmak isteriz. Tarifelere yönelik bilgi için; http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.faturali.php Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Uğur18 Mart 2013

    Anlayış falan göstermiyorum!Anlatamıyorum sanırım defalarca aradım geri dönen falan yok!Sayenizde sosyal ağ hesabım da kitlendi açamıyorum!Çünkü gönderdikleri doğrulama kodu telefonumun çekmemesi nedeniyle alınamadı!Geri bildirim olarak aldığım mesajda ise ''planlı kesinti yaşanmaktadır'.o ne demekse.Resmen dalga geçiyorsunuz benimle.Koskoca kurum bir baz istasyonuna çare bulamadı,bir yetkili bulup geri dönüş sağlayamadı.Yazıklar olsun!!!

  • Vodafone Temsilcisi18 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön