06 Eylül 2013 #1996591

Vodafone Kurumsal Sürekli Arayarak Rahatsız Ediyor!

Şirketimize ait 5 adet cep telefonu ve 3 adet sabit telefon hattında Vodafone kullanmaktayız. Son zamanlarda ortaya çıkan ve Vodafone kurumsaldan aradıklarını belirten kişiler 2 günde bir şirketimizi arayıp hangi hattı kullandığımız sormaktadır.


Bu durum bizi oldukça rahatsız etmektedir. Arayanlardan bazılarına durumu anlattım bazılarına kızdım bazılarına küfür ettim ancak hala aranmaktayız.


Benim merak ettiğim acaba bu rakip firmaların Vodafone'a karşı düzenlemiş olduğu bir komplo mudur? Çünkü bir daha aynı şekilde aranırsam şirket hatlarımı başka bir operatöre taşıyacağım ve tekrar aradıklarında şu operatörü kullanıyorum ve Vodafone'a geçmek gibi bir düşüncem yok diyeceğim.

Ali 46 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 04.10.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ali19 Eylül 2013

    Vodafone un buradan verdiği cevaba bakmayın. Şikayetimle ilgili hiçbir şekilde hiçbir şey yapılmamıştır. Hala aynı şekilde arıyorlar.

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön