03 Şubat 2014 #2273139

Vodafone Kurumsal Satış Noktalarının Adresleri Değişmiş!

Vodafone kurumsal faturamızı iptal edebilmek için kendilerinin internet sitelerinde yazan kurumsal satış noktalarından Şişli'deki 2 tane ve Bayrampaşa'daki 1 tane ofisleri olmak üzere 3 tane yere gittim ve gittiğimde gördüm ki 3 yerin de adresi değişmiş ve yazan adresle aynı değil.Bu nasıl bir sorumsuzluk ve müşteri memnuniyetidir! Çok facia bir durum.Harcadığım benzin ve zamanın karşılığı nasıl sağlanacak?

Doğuş 32 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.02.2014 16:32 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen mail ile görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş"

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön