25 Şubat 2013

Vodafone Kurumsal Müşteri Temsilcime Ulaşamıyorum!

Kurumsal müşteri temsilcimden 2 hat istemek için aradım 1 haftadan beri kimse açmıyor bir sürü işimin arasında gittim ipadıme hat aldım retine ekranlı ipad dememe rağmen yanlış hat verdiler 1 haftadan beri gidip yoğunluğumdan değiştiremedim zaten müşteri temsilcim de açmıyor telefonları çağrı merkezini arıyor şirket çalışanlarım onlar da müşteri temsilcinizi arayın deniliyor kısır bir döngüdeyim.


Ayrıca yurt dışında şirket olarak işler yapıyoruz yurt dışı hatlarımıza sürekli yurt dışı ınternet yazılıyor ve her ay siliniyor düşülecek deniliyor düşülüyor kullanmadığımız ortaya çıkınca bu ay silinmedi 2 hafta oldu arayıp muhasebe takip ediyor kimse geri dönüş yapmıyor şirket olarak kısır bir döngü.

Hasan 34 Okunma

Cevaplar

  • Hasan28 Şubat 2013

    en kısa süre dediğiniz 1 ay oldu daha kısa bir süre olabilirmi 3 ay 1 yıl ?

  • Hasan25 Şubat 2013

    yani bu kadar olur kimse geri dönüş yapmıyor diye en son bu siteye yazıyorum vodafone ''olarak geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. '' diyorsunuz çözüm olarak sanırım dalga falan geçiyor olmalısınız.

  • Vodafone Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön