26 Temmuz 2014

Vodafone Kurumsal Hatta Fiyasko!

Şirket olarak 5 ay oldu Vodafone'a geçeli daha önce Avea'daydık. Avea'da faturaların beklemediğimiz şekilde yüksek gelmesinden ve bizimle ilgilenilmemesinden dolayı Vodafone'a geçtik. 14 adet telefon 3 adette internet hattı olmak üzere toplam 17 hattımız var. Anlaşmamıza göre aylık ortalama 600 TL fatura gelmesi gerekiyordu. Ancak 900 TL gelmeye başladı.


A..... 650 geliyordu ve biz yüksek buluyorduk. Örneğin 0507131**** nolu internet hattı 5 GB'la sınırlı olup (sınır aşımlarında internet kesiliyor)25 TL olarak söylenmişti. Ancak 40 TL civarında fatura geliyor. Ve 3 aydır Vodafone'da sorunlarımızı çözecek muhatap bulamıyoruz. Özet olarak Pirince giderken eldeki bulgurdan da olduk.

Abdullah 2.163 Okunma

Cevaplar

 • Abdullah05 Ağustos 2014

  Vodafone istanbul merkezinden beni aradılar ücretlendimelerle ilgili tek tek bütün hatlar için bilgilendirme yaptılar. Anlaşıldı ki bizi vodafone abonesi yapan şirket defaten belirtmemize ve tamam demelerine rağmen hatlardan birine internet tanımlamamıştır, bu nedenle telefonlarda kullanılan internet yüksek seviyeden ücretlendirilmiştir. Vodafone merkezinin bu bilgilendirmelerinden memnun oldum. Ancak sahada vodafone adına iş kurumsal satış temsilcileri problemlidir.

 • Vodafone Temsilcisi05 Ağustos 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.08.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Abdullah01 Ağustos 2014

  Firmada muhatap bulmak zor, sorunların çözümü için anlaşılır öneriler getiremiyorlar. Kurumsal yapı zayıftır. Müşteri hizmetleriyle ücretli görüşme yapabiliyorsunuz.

 • Vodafone Temsilcisi26 Temmuz 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön