25 Şubat 2014

Vodafone Kurumsal Bayisi Mağdur Ediyor!

09/02/2014 tarihinde Vodafone Özatalar Kurumsal firmasından ilave şirket hattı aldım. 48 saat içinde açılması gereken hattım 10 gün sonra açıldı açılmasına rağmen hattımda dakikamın bittiğini , internet ve mesaj paketlerinin yüklenmediğini daha 1 ay olmamış hattın borcu olduğu söylendi. Yaklaşık olarak 1 haftadır mağdur durumdayım ve yetkili kimseyle iletişim kuramıyorum. Mevcut hatlarım da böyle bir sıkıntı yaşamazken bu hattımda böyle bir sıkıntı yaşattığı için Vodafone firmasını kınıyorum.

Uğur 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi25 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön