20 Eylül 2013

Vodafone Kullanmadığım İnternete Bitti Diyor!

Yaklaşık 10-12 senedir Vodafone kullanıyorum. Red tarifesinde Samsung Note2 cihazımda 1GB'lık net paketim var. Daha ay bitmeden ayın 7. günü mesaj geliyor. Data kullanımınızın %80 kullanılmıştır vs. Şimdi arkadaşlar ben telefondan mobil veriyi kapatıp, sürekli wireless kullanan biriyim. 30 dk.'lık bir yol mesafem var. İşten eve o sürede açıyorum sadece .Oda facebook vs. bildirimleri gelsin diye.

Aynı problemler daha önce iPhone 5 cihazım da da oldu . Aradım ben Vodafone müşteri hizmetlerini bana hikaye anlattılar; yok arka planda çalışan uygulamalar çekiyor datayı falan. Müşteri hizmetleri, kapalı olan bir şey nasıl biter bana kullanmayın diyor. 1GB'lık data nasıl biter?

Kadir 125 Okunma

Cevaplar

  • Kadir24 Eylül 2013

    Merhaba, Bakın attığım maili düzgün okuyun! Ben 542 221 02 94 nolu hattımda problem var yazmadım size, 542 214 10 91nolu hattımızda problem olduğunu bildirdim. Ya ben derdimi anlatamıyorum yada siz beni anlamıyorsunuz! Mobil veri manuel olarak kapalı sadece kablosuz kullanıyorum kullanmadığım birşey var ortada bana kullanıyorsunuz diyorsunuz 3 tane cihaz değiştirdim 3 cihazdada aynı problem aynı tarifeyi 542 221 02 94 nolu telefonumda kullanıyorum aynı şekilde sıkıntı olmuyorda 542 214 10 91 nolu telefonumda niye oluyor? Problem şu kapalı birşey nasıl biter bakın üstüne basarak söylüyorum kapalı mobil veri kullanmıyorum benim hattımda bir sıkıntı var kendi kendine data çekiyor cihazlarımda sorun yok bunu artık anlayın lütfen ve gereken neyse yapın! Saygılarımla, Kadir BABUR

  • Vodafone Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 542221****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde kullanımlarınıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön