21 Ocak 2014 #2248267

Vodafone Kullanmadığım Hizmet İçin Ücret İstiyor

Tarifemden fazla fatura tutarını görünce müşteri hizmetlerini aradım. Fazla gelen tutarın sebebini öğrenmek istedim. Multimedya mesajı gönderdiğimi söylediler. Göndermediğimi biliyorum mesajlarımı yinede kontrol ettim öyle bir gönderim yok. Vodafone self servislerden fatura detayına bakıyorum orada da böyle bir gönderi yok. Kullanmadığım bir şeyin ödemesini neden yapayım. İlgililerin acilen dönüş yapmasını ve fatura tutarımın düzeltilmesini istiyorum. Kaç senelik Turkcell müşterisi iken tarifeleri daha uygun diye numaramı Vodafone'a taşıdım ama hata yaptım.

İrem 35 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 23.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • İrem22 Ocak 2014

    Hala bir dönüş yapılmadı !!!

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön