11 Eylül 2013 #2005663

Vodafone Kullanmadığım Hat İçin 1 Aylık Fatura Kesti!

07.08.2013 tarihinde diğer operatöre taşımış olduğum Vodafone hattım için 07.08 - 06.09 dönemine ait 1 aylık kesilen faturanın iptalini talep etmekteyim. Aksi taktirde müşteri memnuniyeti ve ticari ahlaka sığmayan bu durumun düzeltilmesi için yasal yollara başvurmaktan hiç çekinmeyeceğim.

Oğulcan 57 Okunma

Cevaplar

  • Oğulcan20 Eylül 2013

    müşteri memnuniyetinden uzak samimiyetsiz ve çözümsüz müşteri temsilcileri olan bir firmadan bir daha en ufak 1 çöp almam

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın O****** M***** T****** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınızın fatura kesim tarihinin herayın 6.günü olduğu ve taşıma işleminin yeni fatura dönemine girilmesinin ardından gerçekleşmesi sebebiyle fatura yansıdığı bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön