01 Şubat 2014 #2270663

Vodafone Kullanmadığım Dönemi Fatura Ediyor

Kullanmış olduğum Vodafone hattımı Avea gsm operatörüne taşıma işlemi gerçekleştirdim. 4 ile 6 gün içerisinde geçiş işleminin gerçekleşeceğini bildirdiler. Vodafone ise 8. güne kadar uzatıp 1 saniye dahi kullanmadığım aylık paketi 1 aylık fatura bedelinin tamamını fatura ettiler. Hiçbir bildirimi olmayan haksız kazanç elde etmek için yapılmış bir faturanın iptali gerçekleşmediği takdirde, tüketici haklarına kadar konuyu taşıyacağımı bildirmek isterim. İnsanları bu şekilde mağdur etmek tercih edilebilirlik konusunda düşünceleri tamamen köreltmektedir.

İsmail 26 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi01 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön