07 Mayıs 2013 #1782724

Vodafone Kullanmadığım 3G'nin Borcu Çıktı!

31-01-2013 tarihinde yukarıda yazılı olan 3g olarak kullandığım hattı vınn arızalandığı için kapatmak için müşteri hizmetlerini aradım telefondaki kişi ısrarlı bir şekilde hattı kapatmayalım donduralım ayda sadece 3tl fatura ödersiniz demesi üzerine ilerle belki lazım olur diye bu teklifini kabul ettim ve 2 gün önce Vodafone müşteri hizmetlerinden gelen telefonla nisan dönemine ait 70,10 tl borcum olduğunu söyledi.


Şimdi soruyorum kullanılmayan arızalandığı için kırıp attığım ve ayda sadece 3 tl fatura bedeli ödemeyi beklediğim hattın 70,10 tl borcu nasıl oluyor tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda ise mecburen bu borcu ödemem gerektiğini söyledi.

Abdullah 49 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah07 Mayıs 2013

    Ayrıca Kontrolleri neye göre yaptınız ocak 2013 döneminde yapmış olduğum telefon görüşmelerini dinlediğinizde zaten haklı olduğum ortaya çıkacaktır.Lütfen kontrolü nasıl yaptığınızı yazarmısınız kullanmadığım müşteri temsilciniz tarafından ocak 2013 de dondurulan sadece 3 tl fatura gelecek denilen hattın mart döneminde çıkan 70,10 tl borcu hangi kontrol sonucu doğru olduğunu söylüyorsunuz?

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın A****** A*** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili ücretlendirmede sorun olmadığı tarifenize uygun ücretlendirildiğiniz tespit edilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön