17 Nisan 2013 #1747198

Vodafone Kullanım Bilgilerim Güncellenmiyor!

Yaklaşık 15 gün önce "dakikalarımın %100 ünü kullandığıma dair mesaj aldım ve önce Vodafone bayisine gittim. Bana ek paket almama gerek olmadığını çünkü dakika sms ve meblağlarımın henüz kullanılmamış olduğunu söyledi.


500 dk 5000 sms ve 250 mb internetim duruyordu ki bu imkansızdı. Daha sonra müşteri hizmetlerini aradım ve o da aynı şeyi söyledi. müşteri hizmetleri dakikalarımı harcayabileceğimi söylüyordu.


Yine de ek paket aldım. Şu anda ne bakiye sorgulaması yapabiliyorum ne faturamın kesilip kesilmediğini öğrenemiyorum. Eğer ben müşteri hizmetlerinde sorgulamasaydım ve hiç kullanmamış gibi 500 dk daha harcasaydım çok merak ediyorum Vodafone bu teknik aksaklığının sorumluluğunu alacak mıydı?

Sema 23 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde sorunun giderilmiş olduğu bilgisini aktarmak ister,işlemi tekrar denemenizi rica ederiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön