27 Ağustos 2013 #1979243

Vodafone Kullanılmayan Hatlara Fatura Çıkardı!

Elmas Bilişim San. Tic. Ltd. Şti olarak Vodafone Kutluaylar Bilişim 'den aldığımız hatlar projemizden vazgeçmemizden dolayı geldiği gibi kapalı paketler içinde durmaktadır. İptal etmek istediğimizde bugün yarın derken gelinmedi. Biz de projeden vazgeçildiğinden dolayı şirketi tasfiyeye soktuk ve sonunda da kapattık. Şimdi Vodafone bizi arayıp 2500 TL borcunuz vardır diyor. Vodafone gibi sevdiğimiz saygı duyduğumuz bir kurumdan böyle bir muameleyle karşılaşmak bizi çok üzmüştür.

Serkan 48 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, Kurumsal Resmi hizmetler kanalından tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, detaylı bilgilendirmein sağlandığı yönünde bilgi alınmıştır. Verilen bilgilerin geçerli olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön