18 Ekim 2013

Vodafone Kullanılmadan İnternet Ücreti Yansıtmış!

15 yıllık Telsim-Vodafone abonenizim. Geçen yıl kampanyanızdan telefon aldım ve yanında 1 yıl internet paketi ücretsiz verdiniz. Bugüne kadar sabit ücret ödedim, ancak 21. 10. 2013'te kesilen faturam 142. 60 TL olarak tarafıma iletildi.

Kesinlikle interneti kullanmamama rağmen (üstelik gece yarısından başlayıp sabaha kadar olan!!) ve paketimin bittiği bana bildirilmeden faturama 66. 03 internet ücreti ilave etmişsiniz. Kimin kullanımı bana ilave edildiyse faturamın düzeltilip para iadesinin yapılmasını, yapılmadığı takdirde Savcılığa suç duyurusunda bulunacağımı ve kendi aboneliğim dahil tüm ailemin Vodafone olan aboneliğini başka bir operatörle değiştireceğimi beyan ederim.

Süreyya 77 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığında hattınıza iade işleminin yapıldığı tespit edilmiş olup, daha sonraki fatularınızdan düşürüleceği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön