28 Mart 2013 #1712456

Vodafone Kullandırılmayan Hizmetin Faturalandırılması!

Vodafone Türkiye firmasında kayıtlı 0505 337 **** numaralı cep telefonu aboneliğim için 21. 03. 2013 tarihli faturada döneminde iki farklı tarifeden faturalandırma yapılmıştır. Ancak her iki tarife için faturalandırılma yapılmasına rağmen geçiş yapmış olduğum eski tarifeye ait kullanım haklarım ilgili tarih aralığında sıfırlandırılmıştır.


İlgili fatura döneminde ücreti alınmasına rağmen kullandırılmayan hizmetlerden dolayı oluşan mağduriyetimin önlenmesi için tarifelerden sadece birinin faturalandırılmasını istemekteyim.


Not: ilgili fatura döneminde kullanmış olduğum hizmetler her iki tarifenin de sınırları içerisindedir.

Metin 22 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,505334****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde fatura kesim tarihinizin Her ayın 21. günü olduğu ve 25.02.2013 tarihinde wep servis üzerinden anlık olarak Hesabını Bilen Hepsi 500 paketine geçiş sağladığınız görülmüştür.25.02.2013 tarihinden önce kullanmakta olduğunuz tarifenizde aylık sabit ücret uygulaması bulunması sebebi ile tarife değişikliklerinde (geçiş yaptığınız tarifenin anlık başlaması durumunda) ilk aya mahsus hem yeni tarifenizin ücreti (kullanılan gün kadar yansıyacak) hem de eski tarifenizin (tamamı yansıyacak) sabit ücreti olmak üzere faturanıza iki adet sabit ücret yansıyacağı bilgisini paylaşmak isteriz. Web sitemiz üzerinden yapılan tarife değişikliği ekranının altında "uyarı" başlığı altında "Anlık yapılan paket değişikliklerinde eski ve yeni paketinizin toplu süre ücreti veya Aylık Sabit ücreti her iki paket içinde çıkacaktır." ibaresi yazılı olarak yer almaktadır. Bu anlamda hizmet şifresi ile girilerek yapılan tarife değişikliği işlemlerinde çıkan ilk faturaya herhangi bir müdahalede bulunulamamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön