20 Mayıs 2013

Vodafone Kullandığım Paket Bitmeden Arayıp Bitti Dediler!

25. 04. 2013 tarihinde müşteri hizmetlerinden aranıp kullanmış olduğunuz tarifeniz bitmiştir. Daha fazla mağdur olmamanız için sizin için uygun tarife paketimiz var, denilip beni cep avantaj 500 geçirmişlerdir. Tarife ücreti aylık 25 tl . daha önce 2. 5. 2012 de mini cep her yöne artı paketini kullanmakta idim. O da 21 tl. bana gelen fatura bedeli 7 nisan 6 mayıs faturası 115 tl. dir.

Daha önceki paket bitmeden bu pakete geçirilip, üstüne çözüm merkezinden gelen yanıtta sizi anlık tarifeye geçirdik denilmektedir. Ona göre işlem yapılmış. Açıkçası ben bana göndermiş oldukları iletiden bir şey anlamadım anlık tarife diye bir şey var mı? Hayatımda 115 tl konuşma yapmadım.

Mücella 56 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 533340**** numaralı hattınız üzerinden yapılan kontrollerde,CepAvantaj MiniHeryöne+ tarifeniz kapsamında 250 dk aşımınıza bağlı olarak 06/05/2013 tarihli ve 115.30 TL tutarlı son faturanızda artış gerçekleştiği gözlemlenmiştir. Faturanızda yer alan ek yurtiçi arama ücreti (vergiler hariç) 59.48 TL'dir. Süre aşımınız ile ilgili ekte yer alan bilgi mesajı hattınıza gönderilmiştir. Sayin abonemiz, 17.04.2013 17:31:04 itibariyle Cep Avantaj Mini Heryone + dahilindeki Heryone 250 DK limitinizi %100 kullandiniz.Diger kullanim haklarinizin ozeti icin OZET, ayrintisi icin DK yazip 7000e SMS atarak ucretsiz ogrenebilirsiniz.Tum kullanim haklariniz bittikten sonra gecerli ucretler: Heryone 43,89 Kr/Dk Mevcut durum itibariyle faturadaki toplam vergisiz kullanım tutarınız(matrah) üzerinden (Telefon sabit ücreti+yurt içi görüşme+yurt içi SMS tutarı...vb) %18 oranında KDV ve % 25 oranında ÖİV alınmaktadır. Gprs üzerinden alınan Öiv %5'tir.Sözkonusu vergilerin yasal uygulama kapsamında, Devlete aktarılmak üzere faturanıza yansıtıldığını belirtmek isteriz. 25/04/2013 tarihinde Cep Avantaj 500 tarifesine geçişiniz onayınız doğrultusunda sağlanmış olup,Cep Avantaj 500 tarife sabit ücreti 12 gün üzerinden hesaplanarak toplam sabit ücretinize ilave edilmiştir. Ücretlendirmelerinize yönelik sorun tespit edilmemiştir. Hattınıza ait görüşme detaylarınıza(güncel ve kesilmiş son 6 fatura) Online Self Servis ekranları üzerinden ekteki link yardımı ve Self Servis şifreniz ile ulaşabilirsiniz. https://www.vodafone.com.tr/MyVodafone/faturaislemleri.php Self Servis ( Hizmet Şifresi ) şifrenizi temin etmek istemeniz durumunda, telefonunuzun mesaj bölümüne SIFRE yazarak 7048'e ücretsiz SMS (kısa mesaj) göndermeniz gerekmektedir. Online Self Servis hakkında detaylı bilgiye ekteki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz. http://www.vodafone.com.tr/Servisler/online-self-servis.php Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön