02 Eylül 2013 #1989517

Vodafone Kullandığım Mb'ları Göremiyor!

Vodafone sözde 35 TL'lik faturalı Genç Avantaj tarifesini kullanıyorum. 500 mb internet tarifem mevcut bu fiyata dahil 06.08.13'te yenilenen fatura 10.08.13'te bitiyor. İncelediğimde ise sürekli sabit bana ait olmayan 54 mb'lık kullanımlar görüyorum. Daha sonrasında ise trajikomik olan durum dün gece 90 TL internet kullandınız mesajı.


Müşteri hizmetlerini aradığımda faturanız gelsin öyle arayın buradan göremiyoruz demeleri. Online self servisten ben girince bu 54 mb'ları görüyorum ama onlar göremiyor gidip ben mi göstereyim? Onların sisteminde yokmuş nasıl bir sistemse artık. Başka komik olan bir durum ise 54 mb 1.5 TL alınmış 5 dakika sonra bir 54 mb daha kullanmışım sözde ona ise 3.0 TL.

Erkin 69 Okunma

Cevaplar

  • Erkin17 Eylül 2013

    Telefonunuz update yapmıştır update yapmıştır başka bir şey bilmeyen bir personele sahipler ezberletmişler biz kimin faturasını şişirirsek siz deyin ki telefon update yapmıştır tamam telefon update yaptı diyelim benim kullandığım telefonda aylık mb tutarı 700 mb yazıyor buna wifide dahil !!! Herneyse zaten hiçbir çözüme ulaştıramadınız bir daha ne vodafone kullanır nede birine tavsiye ederim AVEA'ya geçiyorum

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayetinize istinaden kontrollerin sağlandığını ve fatura itirazlarında görüşmeler faturalaştırılmadan incelemenin mümkün olmadığını belirtmek isteriz. Bu bağlamda, detaylı incelemelerin gerçekleştirebilmesi için fatura tutar mesajının hattınıza ulaşmasının ardından tarafımıza ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön