14 Mayıs 2013 #1796711

Vodafone Kredi Kartıyla Kontör Yükleyemiyorum!

Ortalama 4-5 ay önce Vodafone online işlemlerden yükleme yapmak için kullandığım kredi kartımı ''kendi isteğimle!'' kapatıp taksite bağlattım. Bundan sonra Vodafone online işlemlerden diğer kredi kartlarımla yükleme yapmak istediğimde Hattınız bu servise kapalı uyarısı almaktayım..Müşteri hizmetleriyle ve Vodafone Cep Merkezleriyle iletişime geçmeme rağmen sorunuma hiçbir şekilde çözüm bulamadılar veya uğraşmadılar.


Sorun sadece kredi kartıyla yükleme yapmak değil ayrıyetten hiçbir kampanyadan da yararlanamıyorum sanki Vodafone a borcum varmış gibi! Senle ben tarifesine geçemedim lira transfer yapamadım ya da alamadım sürekli sorunlar. Kredi kartı borcum tamamen bitti halen düzelme olmadı!

Zeynep 35 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlanarak, düzeltme işleminin sağlandığı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Zeynep14 Mayıs 2013

    Acilen çözüme kavuşturulmasını rica ediyorum özellikle kampanyalardan yararlanma konusunda bir aciliyetim sözkonusu aksi takdirde yeni bir hat almak zorunda kalacağım.

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön