27 Nisan 2013 #1766751

Vodafone Kota Sorgulama!

Hesabını Bilen Vodem tarifesi abonesiyim. Aylık 4GB limitim var. İNTERNET SORGU yazıp 7048'e göndererek kota sorgulaması yapmak istediğimde "26. 04. 2013 02. 07 itibariyle , 06. 05. 2013 tarihine kadar 95363. 45 GB kullanım hakkınız bulunmaktadır. Tüm kullanım haklarınız bittikten sonra geçerli ücretler : İnternet kullanımı 0, 25 Kr/KB" şeklinde cevap alıyorum. 95363. 45GB ne demek? Yaklaşık 2 aydır ne zaman kota sorgulasam hep aynı rakamı (90 binli rakamlar) alıyorum. Doğru dürüst kota sorgulaması yapamayacaksam bu servisin ne anlamı var? Müşteri hizmetleri defalarca uğraşmama rağmen sorunu halletmiyor.

Kudret 71 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,gerekli incelemeler sağlanmış olup,belirtilen serviste iyileştirme çalışmaların devam ettiğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön