15 Mayıs 2013

Vodafone Konuşulmadığı Halde Fazla Ücret Talebi!

Vodafone GSM den 07 Nisan 2013 - 06 Mayıs 2013 dönemine ait tarafımdan 146.30 TL talep edilmektedir. Oysaki konuşulmayan hatta kesik bir telefona konuşma ücretinin derhal düzeltilmesini rica ediyorum. Aksi takdirde hukuki hakkımı kullanmak durumunda olacağım. Bu ilk değil, son da olmayacağını düşünerek itiraz ediyorum. Lütfen düzeltilsin..

Yunus 29 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Ücretlendirme şikayetiniz 15.05.2013 tarihinde uzman ekiplerce incelenmiş ve tarifenize uygun ücretlendiğiniz tespit edilmiştir. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön