21 Ağustos 2014

Vodafone Konuşmalarım Sürekli Kesiliyor

Benim konuşmalarım sürekli kesiliyordu. Son zamanlarda artık insanın sinirini bozacak seviyeye geldi. Biriyle konuşurken tak hat kesiliyor ve ardından Vodafone mesaj atıyor kesilen konuşmanız için şu kadar dakikanız geri iade edilmiştir vb. ve artık ve artık günde en az 10 konuşmam kesiliyor. Bu mesajdan günde en az 8-9 kere alıyorum. Bu kadar kalitesiz iletişim olmaz ya dakikaların iade edilmesi hiç önemli değil ama Vodafone gibi büyük bir firmanın bu kalitesiz hizmeti beni bıktırdı. Olaya el atılmasını istiyorum.

Mihriban 204 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 2014-08-22 15:14:41.0 tarihinde irtibat numaranızdan yapılan geri dönüşde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Ağustos 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön