26 Haziran 2013

Vodafone Konuşmak İmkansız!

Vodafone çekmiyor. Şanlıurfa Merkez Ulubatlı Mahallesi 373. sokakta Vodafone'da konuşmak imkansız. Reklama vereceğiniz paraları müşteri haklarına verseydiniz bu yazıyı yazmaya gerek duymazdım. Evimin 2. katında bir diş bile çekmiyor desem yeridir. Yok denizde çekiyor, yok kalede çekiyor diye müşterileri çekme iç güdüsünü hiç anlamış değilim.

Fatıh 48 Okunma

Cevaplar

  • Fatıh27 Haziran 2013

    3 yıldır bu sorun çözülmedi.. hiç güvenim yok en iyisi ailecek başka bir gsm kullanmamız gerek boylelikle sorun çözülmüş olacaktır. halen bana ne zaman çözülür diye bilgi veremediniz. ben bu cevabı 3 yıl önce sesini kaydettiğim müşteri hizmetleri veren yetkilerden çok dinledim. halen bir çözüm yok. yazık ediyorsunuz şanlıurfa vodafonenin kalesidir bu kaleyi ellerinizle yıkıyorsunuz.

  • Vodafone Temsilcisi26 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Bulunduğunuz bölge için planlanmakta olan yeni bir baz istasyonu mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Yeni baz istasyonunun devreye alınmasının ardından kapsama probleminin giderilmesi beklenmektedir. Konunun bilgimiz dahilinde olduğunu belirtir, söz konusu işlemler gerek teknik gerekse prosedürel ( baz istasyonunun kurum yeri, kurum izni alınması gibi ) olarak gerçekleştirildiği için yanıltmamak amaçlı net bir süre aktarılamadığı bilgisini de paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi26 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön