03 Temmuz 2013

Vodafone Konuşma Yok Fatura Çok!

Yurt dışına gitmem nedeniyle faturalı hattımı 10 Haziran'da iptal ettim. ( Daha önce de aynı işlemi yapmıştım) Çağrı merkezinden arayan yetkili, iptale gerek olmadığını sadece geçici olarak dondurmanın yeterli olduğunu ve fatura kesilmeyeceğini iddia etti! Ben de tekrar evrak hazırlamaktansa bu yöntemi uygun buldum.

Dün gece yurt dışından döndüğümde hattı açtırdım, sabahın da faturası geldi. Neymiş ben hattı aramalara kapatmışım, iptal etmemişim. 1 ay boyunca elimi sürmediğim telefona fatura kestiler.

Ramazan 25 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Vodafone müşteri temsilcisi ile yapılan görüşme dinlenmiştir. Hattın kullanıcısı yurt dışında olduğundan dondurmak istediğinizi söylemekte olup, müşteri temsilcisi tarafından tarafınıza Kapama işlemi sunulmaktadır. İşlemi kabul etmiş olup, teyit yapılarak hattınıza kapama verilmekte ve bir adet dönem faturasının çıkacağı bilgisi de tarafınıa verilmektedir. Hattınıza 2013-06-10 kapama işlemi verilmiş olup, fatura kesim tarihiniz her ayın 21. günü olduğundan tarafınıza çıkan faturada dönem faturasıdır.Müşteri temsilcisi tarafınıza çıkacak olan fatura bilgisini vermiştir.Sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön