16 Mayıs 2013

Vodafone Konuşma Süremin Bittiğini Haber Vermediler!

21.04.2013 tarihinde Vodafone çağrı merkezine aylık 50-60 tl civarında gelen genç avantaj tarifeli hattımın o ay 138 tl gelmesinden dolayı bir şikayette bulundum.Bu şikayetimin sebebi belli bir konuşma süremin bittiğine dair bana sms le geri bildirim olmamıştır ve bu nedenle faturam 138 tl gelmiştir fatura ödeme zamanında bu faturayı ödemiş bulunmaktayım fazla ödediğim tutarın bir daha ki faturamdan düşülmesini talep ediyorum o tarihten beri aradan 21 gün geçmesine rağmen bir sonuç alamadım çözüm sürecinin en fazla 15 gün olduğunu söyledikleri halde bugünde dahil olmak üzere en az 5-6 kere çağrı merkezini aramama rağmen hala bir sonuç alamadım.

Kaya 41 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, ücretlendirme itirazınızın sonuçlandığını ve fatura hesabınıza alacak girişi yapıldığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön