15 Mayıs 2013

Vodafone Konuşma Paketi Sorunu!

13 05 2013 tarihi saat 09:30 civarları senle ben konuşma paketi almak istedim. Mesaj yoluyla bunu başaramadığım için m.hizmetlerini aradım. m.h. gerçekleştiremediğini sistemden kaynaklı sorun olduğu iletildi. 24 saat zaman istendi.

14 05 2013 sabahı gelen mesaj üzerine tekrar m.h. aradım. konuştuğum m.h. sorunun halen çözülmediği söyleyip bir kez daha 24 saat istendi. Bunun üzerine bir kaç dk. sonra m.h arayıp şikayette bulundum. aynı gün 15:30 da gelen mesaj üzerine m.h aradım. Bana karşı tarafın tel. faturası, yüzünden bu işlemin gerçekleşmediğini söyledi. 3 kez görüşmeme rağmen bana karşı taraftan kaynaklı olduğu iletilmedi. 2 gündür uğraştığım bu konudan dolayı maddi manevi mağdurum.

Samet 24 Okunma

Cevaplar

  • Samet27 Haziran 2013

    sorunum çözülmedi

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınız ve eklemek istediğiniz numara kontrol edilmiş olup, eklemek istediğiniz numaranın borcu olduğu tespit edilmiştir. Bu bağlamda, senle ben opsiyonu tanımlanamamış olduğunu iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön