30 Nisan 2013 #1770726

Vodafone Konuşma Limiti Aştığında Vergilerde Fırlıyor Bu Müşteriye Baştan Anlatılmıyor!

Ben cep esnaf paketine tabiyim bana yüksek fatura geldi daha öncede gelmişti ayrıntılı fatura istedim göndermediler mesajı geç gönderdik diye 30 tl tarifemden düşüp gözümü boyadılar bu ay yine yüksek geldi sebebini sorduğumda limit asımında devletin aldığı verginin çok yüksek olduğunu söylediler. Yine ayrıntılı fatura talebinde bulundum 15 gün geçti hala göndermediler. 10 kere aradım göndermek istemiyorlar.


50 tane bahane vodafone'un söyledikleri sadece sözde öteye geçmiyor icraat yok. Doğru düzgün bir şikayet birimi bile yok, dinleyip dinleyip kapatıyorlar para gelsin de nasıl gelirse gelsin zihniyet bu ayıp!

İhsan 29 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Kullanımlarınız kontrol edildiğinde limit aşımı kaynaklı ücretlenme yaşandığı ve süre bildirim mesajlarının 24 saat içerisinde gönderildiği tespit edilmiştir. Bu bağlamda, tarifenize uygun olarak ücretlendiğinizi belirtmek isteriz. Yapmış olduğunuz görüşmelerinizin tarafınızdan da kontrol edilebilmesi adına belirtilen döneme ait ayrıntılı görüşme detay talebinin yapılabileceğini hatırlatmak isteriz. Talebiniz ile ilgili müracatınızını, Vodafone Cepmerkezi Vodafone MH (Telefon,Faks,E-Mail) ile gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön