14 Mayıs 2013 #1796221

Vodafone Konu Takibi ve Müşteri Memnuniyetsizliği!

Vodafone dan almış olduğum yeni hattımı 19 tl lik tarife ile açtırmış bulunmaktayım. Ancak eski hattımın kapanmasını 1 ay mecburen beklemem gerektiğinden yeni aldığım vodafone hattıma kontör yüklemediğim için kampanyadan yararlanamadım. Bu yüklemeyi 1 ay içinde gerçekleştirmem gerektiğini bana sözlü yada yazılı olarak vodafone bayii hiç bir şekilde belirtmemiştir.


Bu bilgisizliği çağrı merkezine ulaştırdım. İlk aramamda şikayet kaydınız oluşmuştur denilip size dönüş yapılacaktır dendi. Aradan 2 hafta geçti ve ben tekrar çağrı merkezini aradım. Bana kaydınız bulunmamaktadır dendi ve tekrardan şikayet kaydı açıldı.sorunum hala çözülmediği için şikayetçiyim. Koskoca Vodafone bir de.!!!

Mustafa 68 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı21 Mayıs 2014

    işlem halloldu teşekkürler vodafone

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, Vodafone Cep Merkezi konu hakkında sorgulanmıştır. Seçilen kampanya ve tarife kapsamında tüm detayların paylaşıldığı ve broşür ve bloknotlara da yazarak ayrıca ilettiklerini belirtmektediler. Kampanya kapsamında detaylı bilgilerin http://www.vodafone.com.tr/ adresinde de yer aldığını hatırlatmak isteriz. Bu bağlamda tarafımızdan müdahale sağlanamamaktadır. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön