11 Şubat 2014 #2286725

Vodafone Kontratlı Paketleri Mağdur Ediyor!

16 Kasım 2013 tarihinde benim ve eşimin hatlarını genç avantaj indirimli tarifesine yıllık kontratlı olarak yeniledim ama 2 aydır faturalarımızda eşime 30 tl ama bana 35 tl fatura kesilmekte. Vodafone ile görüştüğümde bana kontratlı aboneliğiniz yok denildi. İki hattınızdan sadece birisini bu tarifeye kontratlı olur dendi ama 16 kasımdaki telefon konuşması dinlenirse bana böyle bir uyarı yapılmadığı görülecektir.


Şimdi de bana başka tarifeye geçmem söyleniyor. Peki 2 aydır boş yere faturaya yansıtılan 5 tl ne olacak? Bunlar artık parayı nasıl alacaklarını şaşırmış. En kısa sürede başka operatöre taşınacağım. Ayrıca tüketici haklarına da başvuru yapıp 16 kasım ses kayıtlarının dinlenmesini talep edeceğim.

Seyhun 61 Okunma

Cevaplar

 • Seyhun20 Şubat 2014

  GÖRÜŞME YAPILDI EVET.AMA SONUÇLARI ÖNEMLİ OLAN VE ONUDA BURAYA YAZICAM.

 • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Seyhun15 Şubat 2014

  sadece cevap olarak yazdıklarından başka ne arıyan nede soran oldu.en kısa sürede diğer operatöre geçiyorum zaten...

 • Seyhun11 Şubat 2014

  her zaman ve her platformda hep aynı standart mesaj...

 • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön