07 Eylül 2013

Vodafone Kontratlı Paketleri Mağdur Ediyor!

Vodafone müşteri hizmetleri tarafından haziran 2013 tarihinde arandım ve yeni bir kampanya teklifi yapıldı. Hemen 1 gün sonra müşteri hizmetlerini arayarak hattımı kurumsala taşımayı düşündüğüm için kontrat altına girmek istemediğimi belirttim. Talebimin işleme konulduğu söylendi fakat telefonuma kontrata geçeceğime dair mesaj geldi.


25.06.2013 tarihinde tekrar müşteri hizmetlerini aradım görüşme kayıt numarası 256992632 'dir. Şikayetimin alındığını ve sorunun giderileceği söyledi ancak kontratım başladığına dair tekrar ms aldım. Tekrar aradım. Bu trafik tam 3 aydır sürüyor ve benim artık psikolojim bozuldu. son 2 görüşmemi bugün yaptım.27372**** ve 27376**** numaralı kayıtlarımın dinlenmesi yeterli.

Cavit 50 Okunma

Cevaplar

 • Cavit10 Eylül 2013

  Çözüme yönelik hiçbir adım atılmadığı gibi yanıltıcı ve eksik bilgi verilmektedir.

 • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili kampanya detayları incelendiğinde tarafınızdan alınan onay ile işlem yapıldığı,ve ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Cavit07 Eylül 2013

  07 Eylul 2013 tarihinde saat 17:19 da tarafıma gelen sms'te Şikayetimle ilgili hata olmadığı tespit edilmiştir denmektedir. Eğer bu sms buradaki şikayetimle ilgili ise konuyu tüketici heyetine götüreceğimi bilmenizi isterim. Konunun sonuna kadar takipçisi olacağımı buradan beyan ediyorum. Müşteri hizmetleri ile defalarca yaptığım hiçbir görüşmenin kaydının dinlenmediğide çok açık olarak ortaya çıkıyor. Konuyla ilgili tatmin edici bir cvp bekliyorum.

 • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön