05 Şubat 2014 #2277921

Vodafone Kontratlı Cihazı Teslim Etmeden Fatura Gönderiyor

13 Ocak tarihinde Vodafone Özatalar Bayisi ile bir adet İpadAir 32 GB için kontrat imzaladım. Bayii cihaz ellerinde yoksa 1 hafta içerisinde teslim edeceklerini söylediler. Ancak 23 gün geçti elimde cihaz yok.


Bunun yanında bana Vodafone'dan hat ile ilgili fatura geldi (çok düşük bir miktar ancak cihaz gelmeden fatura gelmesi büyük ayıp).


Bayii geç kaldığının farkında olmasından dolayı beni arayıp sormadan 16 GB'lık cihaz gönderdi. Ben işim gücüm yokmuş gibi cihazı alıp kendilerine teslim etmek zorunda kaldım. Şu an hala cihaz bekliyorum ve cihazın ne zaman geleceği belli değil. Vodafone müşteri hizmetleri de sorununuzu bayii ile çözeceksiniz diyor. Ama imzaladığım sözleşme Vodafone ile.

Şakir 80 Okunma

Cevaplar

 • Şakir03 Mart 2014

  Vodafone olarak müşteriniz sözleşmeye uygun olmayarak hareket ettiğinde yada faturasını ödemediğinde yada sözleşmesini iptal ettiğinde cihazın tüm parasını nasıl faizi ile talep ediyorsa beni 1,5 ay bekletmelerini. Ayrıca cihazını yarın teslim edeceğiz deyipte şirkete bekletmek zorunda olduğum fakat o gün cihaz gelmeyerek boşuna personel ve iş kaybı yaşamamdan dolayı Vodafone tarafından bir özür bekliyor ve sorumluların cezalandırılmasını ve cezaların tarafıma bildirilmesini rica ediyorum.

 • Vodafone Temsilcisi03 Mart 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Şakir11 Şubat 2014

  Daha hala tarafıma bir çözüm ve oluşturduğum şikayetler ile ilgili bir cevap gelmedi. Bayiye uygulanacak yaptırım veya ceza da belirtilmedi.

 • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön