14 Mayıs 2013

Vodafone Kontörlü İnternet Paketi!

8 nisan 2013 tarihinde vodem internet satın aldım.İlk ay kampanya var denildi ve 4 GB lık ücretsiz internet kullandım.8 mayıs 2013 tarihinde paketimi yeniletmek üzere müşteri hizmetlerini arayarak internet paketimin aktifleştirdi(bu arada ödemenin de telefonla yapılacağını sanıyordum ).müşteri hizmetlerindeki acemi yetkili ödeme ile ilgili hiçbir bilgi vermeden beni başka bir yetkiliye aktardı ve ödemeyi bayilerden yapacağımı söyledi.

Bayiden 40 tl yükleme yaptırdım fakat vergi kesintisi 2 aylık 1,30x2 yapıldığı için paketim yenilenmediği gibi 2 gün içinde 3 defa internet kullanımımda 40 tl den geri kalan tüm ücret düşülmüş ve bakiye sıfırlanmış.Bedava paketleri ücretlendirme yolları bu demek ki!

Nihal 389 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,Telsiz Kullanım Ücretinin 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunun 46. maddesi ve ekli ücret tarifesi gereğince, sistemde yer alan her abonenin yıllık 14,56 TL olarak devlete ödemekle yükümlü olduğu bir ücret olduğunu belirtmek isteriz. Abonelik süresi boyunca her yıl için 12 eşit taksitte faturalı/faturasız tüm abonelerden her ay tahsil edilmekte ve devlete aktarılmaktadır. Ön ödemeli hatların bakiyesinde yeterli lira olmaması durumunda, tahsil edilmemiş tüm vergi taksitleri yeterli bakiyeye ulaşıldığında mevcut bakiyeden düşmektedir. Ayrıca, 0 54189***** numaralı hattınız üzerinde yapılan incelemelerde bakiyenizin yeterli olmaması nedeni ile AYLIK 4 GB internet paketinize bağlı data hakkınızın yüklenemediği ve yaptığınız internet bağlantılarından ücretlendirilmiş olduğunuz görülmüştür. Hattınıza yükleme yapmanıza bağlı olarak 13.05.2013 saat 20:48 de gerekli bakiye koşulu sağlanarak 4GB data hakkınızın yüklenmiş olduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön