07 Şubat 2014 #2281661

Vodafone Kontörlü Hattıma 4 Kez Fatura Borcu Çıkardı!

Hattımı Vodafone'a taşıdım. Faturalı olsun dedim fakat hattım çekmediği için kontörlüye bari geçelim dedim. Bana müşteri hizmetleri 1 ay dolmadan kontörlüye geçemeyeceğimi söylendi. Bende telefonum çekmiyor kayıt altına alın o zaman dedim size ulaşamıyorum dedim fakat olmaz dediler. Sizin tekrar aramanız lazım. o faturayı ödedik. 2. ay gene müracaat ettim tamam dediler ama bu arada kullanamadığım hattın 2. ay faturasını da ödettiler. Telefonum arama yapmayınca kontör yükledim kullandım tekrar yükledim ve kullandım. Sonra borç geldi 60 tl , kontörlü hattıma devam ediyorum derken bir borç daha geldi 33 tl . Aradım müşteri hizmetlerini bana dediler ki bir fatura daha ödetelim sonra geçersin.

Ali 30 Okunma

Cevaplar

 • Ali10 Mart 2014

  hala haksız yere benden aldıkları kontörler iade edilmemiştir....

 • Vodafone Temsilcisi24 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 22.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön