25 Eylül 2014

Vodafone Kontör Yüklemedi!

Sadece Vodafone da rastladığım bir sistem ve hiç doğru çalıştığını görmedim. İstediğim kredi kartı ile yükleme yapamıyorum. İnternet hizmetlerinin tavan yaptığı çağda hala Vodafone kredi kartınız tanımlı değil, şifrenizi yanlış girdiniz 1 gün bekleyeceksiniz yarın kontör yükleyebilirsiniz gibi saçma bahaneler ile 7010 arayarak ücretli kontör yüklemeye yönlendirmenize anlam veremiyorum.


20 TL kontör yüklemek için 8 TL hizmet bedeli ödemenin mantığını hala çözemiyorum. Ve bu devirde hala bu sisteme gerçekten para ödeyenler var mı bilmiyorum? Sırf bu sebeple hat bile değiştirilir. Her ay aynı stresi yaşamaktan sıkıldım. Çözüm yine olmayacak biliyorum.

Buket 470 Okunma

Cevaplar

 • Buket24 Ekim 2014

  Bir ay geçti üzerinden www.vodafone.com.tr adresinden TL hala yükleyemiyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum...

 • Buket24 Ekim 2014

  Tam bir ay geçti üzerinden bugün sisteme giriş yaptım yine hattıma TL yükleyemiyorum. Bunu nasıl çözemiyorsunuz hala anlayamıyorum....

 • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 26.09.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön