08 Ekim 2014

Vodafone Kontör Yüklemede Mağdur Ediyor

Duble500 tarifesindeyim aylık 15tl kontör yüklemek için Vodafone beni 7010'a yönlendirdi. 7010'dan en az 20tl yükleme yapılabiliyor. Tarifemdeki miktarı yükletemiyorum 5tl'lik farkın nereye gittiği meçhul. 2 yıllık hizmet bedeli adı altında 99tl hesabımdan çekilmiş. Ayrıntılı bilgilendirme yapmadan farklı yönlendirme ile hesabınızdan para çekiyorlar. Geçen ay 6 aylık toplu ödeme yaparsam her ay aramama gerek kalmayacağını belirttiler onay verdim. Ekstremde 150tl çekildiğini gördüm (çeken firma tempo iletişim). 6 aylık ücret aylık 20 tl'den 120 tl olması gerekiyor farkın nereye gittiğini açıklamıyorlar. İptal istedim 99 tl'yi vermiyorlar ve hiçbir açıklama yapmıyorlar. Vodafone'da hiç ilgilenmiyor.

Aşkın 1.502 Okunma

Cevaplar

  • Aşkın17 Ekim 2014

    Firma bana hiç bir çözüm sunmadı. Tempo İletişim benden aldığı 99 TL’lik 2 yıllık hizmet bedelini geri ödemiyor. İptal talebimi kabul etmiyor ve parayı iade etmiyorlar. Beni aradıklarını söyledikleri gün bunları tekrar tekrar söyleyip durdular, çözüm sunmadılar yani. Bu şekilde çalışan bir firmadan hizmet almak istemiyorum kimse de hizmet almasın bu firmadan. Bu para neye göre alınıyor açıklama yok, anlaşma yok, herhangi bir imzam yok, bana 2 yıllık hizmet bedeli için 99 TL alınacağı ve bu aboneliği iptal edemeyeceğim söylenmeden bu para alındı. Bu bilgiler verilmeden çekilen bir para var ve hala bana abonelik iptal edilemez, para iadesi yapılamaz deniyor. Bu hukuksal açıdan uygun bir durum mu? Soruyorum size. Aboneliği istemediğimi defalarca söyledim hala beni arıyor veya mesaj gönderiyorlar. Aboneliğimi iptal edip paramı geri vermeyeceklerse beni aramasınlar, mesaj göndermesinler. Ben bu firmadan hizmet almak istemiyorum. Vodafone nasıl böyle bir şirket ile çalışıyor, müşterisini nasıl bu numaraya (7010) yönlendiriyor ve sorun çıktığında müşterisinin arkasında durmuyor anlamış değilim. Bu resmen soygundur Vodafone da bu tutumu ile buna ortak olmaktadır.

  • Vodafone Temsilcisi12 Ekim 2014

    """Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 09.10.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."" "

  • Vodafone Temsilcisi08 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön