25 Ocak 2014 #2256382

Vodafone Konferans Görüşmesi Yapamıyorum

Yıllardır ailemle birlikte Vodafone kullanıyoruz benim ve kardeşimin üzerine kayıtlı 2 tane telefon var. Vodafone'den taahhüt karşılığı alındı iPhone 5 ve Sony Xperia Z1 iPhone'den yana herhangi bir problemim yok. Lakin Xperia Android 4.3 Güncellemesini alamıyorum.


Vodafone hala Xperia Z1'lere güncelleme göndermemiş şimdi soruyorum madem böyle bir projeye imza attın neden arkasında durmuyorsun? Ben nereden güncelleme yapacağım şimdi? Bu 1'i
Sözde en güncel telefonları kullanıyorum ama konferans ve görüntülü konuşma yapamıyorum nedeni ise Vodafone bunu sınırlamış ben red mini kullanıyorum 60 TL sadece fatura için para veriyorum ne demek bu?

Murat 445 Okunma

Cevaplar

  • Murat30 Ocak 2014

    Güncelleme problemlerim devam etmekde ayrıca personellerin bir birinden haberi yok birisi konferansı aktif etmemişsiniz diyor diğeri paketinizde böyle bir hizmet yok diyor şaka gibi gerçekten. :) Red Mini kullanıyoruz vodafone'ye aylık ailecek 400 küsür lira para veriyoruz hizmete bak.Bir daha Vodafone'mi Allah korusun ailece ve çevremdeki insanlara bu durumu anlatıyorum umarım benim gibi kimse mağdur olmaz saygılarımla...

  • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön