23 Mart 2013 #1702365

Vodafone Konferans Görüşme Yapılamıyor!

Freezone özgür genç tarifesindeyim 12.000 sms ile haftasonu kullanabileceğim dakikalarla KONFERANS GÖRÜŞMESİ yapamıyorum. Müşteri hizmetlerini aradım paketimin desteklemediği söylendi. Tarifenin detaylı bilgi kısmında ess lar da haftasonu dakikaların 2000 dk ile sınırlandırıldığı belirtiliyor ama KONFERANS GÖRÜŞME yapılamadığı belirtilmiyor.


Bunu belirtmediğiniz için ve 2000 dk ile sınırlı olduğu için haklı olduğunuz hiçbir nokta bulunmamakta !! En kısa sürede aranarak geri dönüş istiyorum ve bu sözde sınırsız ama sınırlı 2000 dk ile konferans görüşme yapabileceğimi duymayı umut ediyorum.


Not:Müşteri hizmetleri ile görüştüm beni 542 ye yönlendirmeyin !

Aydın 5.477 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, hattınıza ait kazanılmış promosyonlar ile VodafoneTelekonferans özelliğinden faydalanamayacağınızı belirtmek isteriz. Mevcut uygulama bu yönde olup, görüşleriniz ilgili birimler ile paylaşılmıştır. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Aydın23 Mart 2013

    gerçekden kötü acınası bir durum zaten 542 den ve destek hatlarınızdan bi yardım göremediğim için buraya şikayet ettim herkes görsün sadece güzel kampanyalar yapınca iyi bir firma olunmuyor.

  • Vodafone Temsilcisi23 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön