25 Haziran 2013

Vodafone Komple Özgürlük Paketi!

Bugün sabah 21 TL lira yükledim ve paketimin yenilenmesi gerekirken yetersiz bakiyeden dolayı yenilenemiyor mesajı aldım daha sonra sms olarak paketi yenilemeye çalıştım ve ardı ardına 2 defa daha yetersiz bakiyeden dolayı yenilenemiyor mesajı aldım.


19 TL'lik pakete 21 TL'nin neden yetmediğini merak ediyorum ve telefonum Nokia Lumia 920 internete sürekli bağlı e-mail geliyor . Paket değil ama TL olduğu için 9 TL mi de internet kullanım mb nedeniyle aldılar. Paketimi ve 9 TL'mi istiyorum!

Orhan 320 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden yapılan kontrollerde, 25-06-2013 06:51:03 tarihli 21 TL yükleme sonrasında abone onayı mesajını beklemeden gerçekleştirdiği bağlantılardan dolayı lira düşümü yaşanmış ve bakiyeniz paket ücretin altına düşmüştür. Yoğun olarak bağlantı kurmaya devam edildiği anlaşılmıştır. Ücretlendirmede sorun bulunmadığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi25 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön