16 Eylül 2013 #2013959

Vodafone Kısıtlama Ücreti Yansıttı!

Vodafone 'a bağlı bir faturalı hattımın bulunduğu telefonum çalındı. Bunun üzerine müşteri hizmetlerine ulaşarak hattımızın durdurulmasını talep ettik. Fakat hattı tekrar açtığımızda bize 5 TL kısıtlama ücretinin faturaya yansıtılacağını belirttiler. Bu zaten hırsızlıktan mağdur olan bir kişiye ikinci bir darbedir. İnsanları Vodafone'a geçmek için ellerinden geleni yaparken, hazır müşterilerini kaybetmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Rahmi 23 Okunma

Cevaplar

  • Rahmi19 Eylül 2013

    Sevgili Vodafone, ''Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde işlemin ücretli olması sebebiyle kısıtlama ücretinin yansıtıldığı tespit edilmiş olup,sorun bulunmadığı bilgisini paylaşmak isteriz.'' Yukarıda sorun bulunmadı yazdığınız kısımdı zaten benim size sorun diye bildirdiğim şey. Yani bu ücretin alınması sizin için garip değlise, enteresan!!! Telefonum çalındı diye size bilgi veriyoruz, faturamız işlemesin kullanıma kapatın diyoruz. Sizde bu mağdur anda ''efendim 5 TL kısıtlama- açma ücreti tahsil ediyoruz'' diyorsunuz. Ve bu mağdur anda müşteri memnuniyetini siz düşünün artık. Sizin yaptığınızı bankalar bile yapmıyor, kredi kartım çalındı dediğinizde hmen kapatıp, hiçbir ücret talep etmeden yenisini ulaştırıyorlar.. Bence Vodafonu tercih eden birilerini yüzüstü bırakmaktan başka bişe değil bu yapılan, hemde en mağdur hissedilen bir anda... Karar sizin 5 lira peşinde değilim. Ama 1 lira bile bu konuda tahsil edilmesi bence yanlış...

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde işlemin ücretli olması sebebiyle kısıtlama ücretinin yansıtıldığı tespit edilmiş olup,sorun bulunmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön