28 Ocak 2014 #2261166

Vodafone Kim Mağdur?

Freezone uygulamanız ile bilet almak için 27.01.2014te sinema yazıp 6666'ya sms attım ve 40krş karlılığında şifrem geldi.


Bandırma Cinefora sinemalarında, freezone uygulamalarının şubat tatilinde geçmediğini söylediler. Şimdi burada mağdur kim suçlu kim?


Vodafone neden sms'ime karşılık olarak freezone şifresi veremiyoruz demedi? Halbuki ben freezone şifresi alabilmek için bir de kontör yüklemiştim şuan gereği yokken. Sadece bana değil herkese yapıldı bu haksızlık. Bu konu hakkında aydınlatmanızı talep ediyorum.

Nizamettin 105 Okunma

Cevaplar

  • Nizamettin11 Şubat 2014

    Böyle bi şirkete müşterilerini kandırmak yakışmıyor. Vodafone bence daha pişmemiş.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 29.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön