07 Mayıs 2013
Yorum Yap
#1784453

Vodafone Kendim Yapmadığım Halde Faturama Paket Yapmışlar!

Vodafone'nin internet sitesine girmediğim halde faturama ek tarife yapılmış hiç bir şekilde böyle bir eylemde bulunmadım. Kendileri yapıyorlar bir şekilde benim bu tarifeden haberim bile yoktu da yeni bu sabah öğrendim. Faturalı hatta geçtim facebook ücretsizdi tarifem de bir kaç kere facebook'a girdim on lira faturama yansıttılar.


Hesap kesim tarihim 6'sında ban 6 sında dk yenilendi diyor ama konuştuklarım faturama yansıyor şikayetçiyim bu vodafone'dan. Kendi müşteri hizmetlerini aramakta ücretli. Hadi ücretli olduğunu geçtim on saat telesekreterle konuşturuyorlar bir türlü bağlanamıyorum. şikayetçiyim rica ederim gereken yapılsın.

Melek Melek 34 Okunma

Cevaplar

  • Melek12 Mayıs 2013

    benim haftasonu paketi yapmadığım halde haftasonu paeti yaptınız dediniz. ben böyle bi talepte bulunmadım ne msj attım ne de internet sayfanızdan yaptım. böyle bi talepte bile bulunsam bana msj gelirdi haftasonu paketi talebiniz alınmıştır bilgilendirme msjı gelecektir diye msj gelmesi gerekirdi böyle bi msj da gelmedi bana.şikayetçiyim.

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,543278****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirmenize yönelik gerekli inceleme sağlanmış olup,ücretlendirmenize yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler