07 Haziran 2013 #1838803

Vodafone Kendi Kendine Paket Tanımlıyor!

19 tl lik paket ve 12000 sms paketim var. Vodafone a geçtiğimden beri bu iki paketi kullanıyorum. Ama bugün abone olmadığım halde 500 mb internet paketi hattıma tanımlandı. Sözüm ona 2 ay önce hattıma tanımlanmış ama hiç yüklenmemiş ilk defa bu ay yüklenmiş ve güya sms paketim yokmuş.O zaman attığım mesajlar hangi paketten gidiyor ve hafta sonları nasıl bedava konuşuyorum?


Paketi hiç kullanmadım iade talebinde bulundum kabul etmiyorlar.Diğer operatörler kullanılmış paketi iade alıyor.Bu akşam müşteri hizmetlerini aradım temsilcinin bağırması da cabası.En sonunda sesini yükseltmemesi konusunda uyardım.Artık Vodafone 11 lira için bu durumlara mı düşüyor yoksa temsilci mi işgüzar onu bilemiyorum.

Mustafa 112 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden;546523****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde şikayetiniz inclenmiş olup,hattınıza ait işlemlerin Vodafone Cep Merkezimiz tarafından onayınız doğrultusunda işlemlerinizin sağlandığı bilgisi tarafımıza iletilmiştir.Vodafone Cep Merkezimizden bilgi alabilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi07 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön