28 Ocak 2014 #2261792

Vodafone Kendi Hatasını Bize Yüklüyor!

Güvenip böyle bir operatörden alışveriş yaptığım için pişmanım yazıklar olsun ki size mecbur kaldığım için hem yanlışlık yaptık 25 tl iade deyip para iadesi mesajı gönderiyorsunuz. İade etmediğiniz gibi bir sonraki faturaya 35 tl daha yansıtıyorsunuz. Haklarımı sonuna kadar arayacağım.

Fatma 104 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 05.02.2014 ve 10.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Fatma05 Şubat 2014

  önce faturayı ödettirim sonrada ödeme yapılmayacak tüketiciyi bu şekilde mağdur ediyorsunuz yazıklar olsun sizlere

 • Fatma31 Ocak 2014

  inşallah bu detaylı bilgilendirmenin faturasıda yokdur bunun bilgisi bana verilmedi daha sonra detaylı fatura incelemesi yapıldı diye bi bedel biçmezsiniz.kesinlıkle kabul edilemez.

 • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön